Váš AI avatar

Hľadáte výnimočný a moderný darček pre Vašich blízkych? Alebo si chcete dopriať trochu virtuálnej zábavy pre seba?

Vytvoríme Vám AI avatara z Vašich fotiek!

Ako to funguje?

Pošlete nám 10 fotiek Vás alebo osoby (prípadne dvoch osôb, z ktorých bude vytvorený avatar pár) komu bude AI avatar vytvorený. Umelá inteligencia ich spracuje a vytvorí 100 unikátnych avatarov v 10 rôznych štýloch. Všetkých avatarov Vám v digitálnej podobe dodáme a Vy si vyberiete jedného (alebo viacerých), ktorých Vám vytlačíme na plátno rozmeru 20x20 cm, 30x30 cm alebo 40x40 cm. Váš obraz radi aj zarámujeme. 

Prečo si vybrať AI avatara?

  • Vytvorenie si AI avatara zo svojej fotky je moderný a inovatívny darček, ktorý ukazuje, že darček je s dobou a digitálnym svetom. 
  • V dnešnej dobe, kedy väčšina darčekov je klasická, darovanie AI avatara je výnimočné a nečakané. Tento darček dokáže rozžiariť tvár obdarovanej osoby a priniesť radosť, akoby dostala niečo, na čo vôbec nepomyslela.
  • AI avatara vytvoreného zo svojej fotky poskytuje zážitok, hodnotu a jedinečnosť, ktoré môže zdvihnúť náladu a radosť každému, komu je určený. Je to osobný, moderný a zábavný spôsob, ako obdarovať svojich blízkych.
  • Vytvorenie AI avatara Vám poskytuje nový spôsob vyjadrovania na sociálnych sieťach. Môžete použiť tento virtuálny obraz ako svoj profilový obrázok, čím získa vaša online prítomnosť nový rozmer. Taktiež môžete využiť svoj avatar pri online hrách, chatovacích aplikáciách a podobne.

Ako správne vybrať fotografie, aby sme dostali dobrý výsledok AI avatara?

Ideálne fotografie z ktorých sa vytvorí avatar sú jednoosobové selfie z blízka bez slnečných okuliarov a pokrývok hlavy, rôzne pozadia a výraze tváre, či uhly fotiek, napríklad:

Príklady dobrých fotiek

Fotografie z ktorých sa nevytvorí uspokojivý výsledok: viac osôb, široký uhol, zvieratká v zábere, slnečné okuliare, klobúky, či príliš monotónne fotografie, napríklad: 

Zlé príklady fotiek

Upozornenie: 
*S uskutočnením objednávky na vytvorenie AI avatara  nám udeľujete súhlas so spracúvaním svojich fotografií na účel vytvorenia AI avatara a následného vytlačenia na plátno.

*Náš AI avatar môže generovať artefakty, nedostatky alebo defekty vo výsledných fotografiách (je to mimo našej kontroly). Preto vytvorením objednávky akceptujete toto riziko.